Kontakt
Brugere af vores produkter får support på stedet i tekniske spørgsmål af kvalificerede Siedle-partnere eller af nærmeste Siedle-centrum.
Adresse
Siedle Nordic
Avdeling Norge
(SE/CVR-nr. NO 993 604 003 MVA)
Lysaker Brygge 35
N-1366 Lysaker
Tlf.: +47 6711 0607
Fax +45 3649 6349
www.siedle.no
info@siedle.no
> Vejviser og åbningstider
> elektronisk visittkort
Salg
Bård I. Mikalsen
Salgsleder
Telefon: +47 2365 1050
bardivar.mikalsen@siedle.no
Thomas Liane Paulsberg
Selger
Telefon: +47 2365 1051
thomas.paulsberg@siedle.no
Salgskoordinator
Halvard Braaten
Telefon: +47 2365 1059
halvard.braaten@siedle.no
Kompetencecenter Nordic
Ib H. West
Sjeftekniker
Telefon: +47 2365 1052
ib.west@siedle.no
Magnus Christensen
Solution Consultant/Teknisk support
Telefon: +45 7690 4153
magnus.christensen@siedle.dk
Michael Wulffeld
Solution Consultant/Teknisk support
Telefon: +46 77 1188 890
michael.wulffeld@siedle.dk
Marketing
Lana Sadikovic
Kommunikations- og marketingassistent
Telephone: +45 7690 4141
lana.sadikovic@siedle.dk
Bogholderi
Valdis Olsen
Telefon: +47 2365 1058
valdis.olsen@siedle.no
Direktion
Per Thomsen
Managing Director
Telephone: +45 7690 4140
per.thomsen@siedle.dk
© 2020 S. Siedle & Söhne OHG
TOP